Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

co to jest za część czy da się to kupić???

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • co to jest za część czy da się to kupić???

    marlej108, noto jak już będziesz miał w swoich łapkach fona z 10ką to podziel się swoimi uwagami

    Śledzę co jakiś czas "nowości" od operatów i kilka tel. mnie się spodobało, ale w moim przypadku upłynie jeszcze sporo czasu do zmiany (koniec umowy lipiec) więc póki co aż tak bardzo się nie jaram

    Niemniej jednak z coraz większą uwagą przyglądam się komentarzom użytkowników tel. z Windowsem. Kuzyn mojej żony ma i sobie chwali...nie wiem, nie wiem. Jedynie co mnie wkurza to to że nie można ustawić na ekranie głównym swojej tapety:/ tzn. można, ale ikonki windowsa wszystko zakryją :|

    Z adndroidem wpadły mi w oko htc 820, htc 626, Samsung S5 NEO. Kiedyś myślałem o Huawei P8lite, ale podobno kiepski głośnik i jakość rozmów. Do Lipca pojawi się pewnie jeszcze coś nowego więc się zobaczy

  • #2
    co to jest za część czy da się to kupić???

    Panowie dziś zobaczyłem ze coś luźno wystaje jakiś przewód od powietrza. pewnie łapało lewie powietrze i silnik mi przez to nie pracował. teraz to trytkami spiąłem ale czy moża dokupić wskazaną część kółeczkiem. to taka jakaś opaska co łączy rurkę z tą beczką poprzeczną.
    Załączone pliki
    Reni

    Komentarz


    • #3
      przepraszam, ze zapytam - nie dalo sie tego zdjecia z wiekszej odleglosci zrobic? Daj szanse sobie pomoc - nie bylo mozna zrobic kilku zdjec, moze okazaloby sie , ze cos jest tylko nie docisniete, a moze caly waz jest uszkodzony...

      wpisz w google etka online i zapraszam do szukania. na szybko to chyba będzie czesc nr 3 z pierwszego rysunku, ale glowy za to nie dam, bo po samym Twoim zdjeciu nie bardzo widać czego szukać.
      Załączone pliki
      Pozdrawiam, Robreg.
      ----
      furmanka.blogspot.com fan ;-)

      Komentarz


      • #4
        mam zrobiona fotke ale nie wiem czemu nie moge jej dodac. fotka czesci mam ale nie wiem czemu nie da sie dodac.
        moze podasz mi maila swojego to ci podesle bezposrednio
        Reni

        Komentarz


        • #5
          reni, zdjęcie pokaż przez:
          NaForum.Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków na fora i blogi, automatyczne tworzenie miniatur, bez rejestracji i limitów
          Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
          Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

          Komentarz


          • #6
            Error 404 - Zapodaj.net
            Reni

            Komentarz


            • #7
              reni, tak będzie wygodniej


              ]"]Error 404 - Zapodaj.net
              kliknij 'Lubię to!' www.facebook.com/LukiFanatic a tam O2/O3 RS, O3 RS230, G 6GTI 35, G 7GTI, G 7R, S3, CLA 45 AMG, S5, GT3 RS, Turbo S, M5, RS 7, S 63 AMG, RS6

              SKODA OCTAVIA 1.4TSI 122HP CAXA TURBO PROBLEM

              Komentarz


              • #8
                dzieki wszystkim. juz wiem jak to sie nazywa. tylko teraz pytanie gdzie to mozna kupic. bo na necie tej części 1K0131149C nigdzie nie widac. czy zostaje tylko ASO ????
                Reni

                Komentarz


                • #9
                  Zamieszczone przez reni
                  gdzie to można kupić. bo na necie tej części 1K0131149C nigdzie nie widac. czy zostaje tylko ASO ????
                  Widać tylko trzeba poszukać , choćby tutaj .

                  Komentarz


                  • #10
                    no to ogloszenie widziałęm, ale tu pisze ze to od vw tiguna. bedzie pasować do skody????
                    Reni

                    Komentarz


                    • #11
                      reni, czy o tą część Ci chodzi: Link :?:

                      Trochę się spóźniłem. :szeroki_usmiech
                      SPOTY ŚLĄSKIE- ruszyć ZAPRASZAMY!
                      ​​​
                      Grzegorz

                      Moja Ambitna Czarnula

                      Komentarz


                      • #12
                        Czy skoda czy VW to nie ma różnicy , jak numer się zgadza to tak .

                        Komentarz


                        • #13
                          oki, dzieki
                          Reni

                          Komentarz

                          POWRÓT NA GÓRĘ
                          Pracuję...
                          X